Reklam
Eskişehir'de Haberin Nabzı Haberci26.com -
$ DOLAR → Alış: 5,41 / Satış: 5,44
€ EURO → Alış: 6,13 / Satış: 6,15

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Abdullah Turhan
Abdullah Turhan
  • 09.11.2018
  • 5.188 kez okundu

“İnsan doğru işler yapınca yardımcısı Allah’tır” derdi babam, gerçekte de doğru bir söz. Atasözlerin de bu anlama yakın sözleri görmeniz mümkün. Eee Atasözleri öyle “laf olsun, torba dolsun” diye söylenmemişler. Atalarımız belki de yüzlerce kez sınamış ve doğruluğunu perçinleyerek söylemiş bu sözleri.
Nereye gelmek istiyorum, başlık ta Teşekkür etmek istediğim ve bana Allah’ın yardımı olarak önüme çıkan dostlarım var tabii düşmanlarım da var. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.
Bizler insanız ve eksiğiz, tamam ben oldum diyen yanılmıştır. Her şeyi karar eden ve bize güç ve kuvvet veren yedi kudret elinde olan Allah’ımıza teşekkür ediyorum ve her defasında bize dayanak olacak iyi insanları karşımıza çıkaran Allah ne yücedir bize kalsa biz hiçbir şeyi yapamazdık.
İŞTE ONLAR;
Rahmeti Rahman’a kavuşan anne ve babama teşekkür ediyorum. Allah onları affetsin. (Amin)
Muhammed Talha Enis beye ve onun başkanı olduğu Enisler Group’a teşekkür ediyorum. İşleri güçleri rast gitsin, bizlere yardımcı olduğu gibi Allah’ta onlara yardımcılar halk etsin.
Bizim kulübümüzün gelişmesi için 14 sene önce fişeği ateşleyen kurucu Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum.
Kulüpçülükte yaşadığım tüm sıkıntılara şahit olan ve birlikte katlanan Eşime ve aileme teşekkür ediyorum.
İsimlerini tek tek sayamayacağım sporcularımızın değerli anne ve babalarına teşekkür ediyorum.
Biz daha işin başındayken her daim yanımızda olan Kahve Ateşi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Cengiz ve Başkan Yardımcısı Özgür Özçetin’e teşekkür ediyorum.
Kamerspor Kupası seri turnuvalarında destek olan Kütahya Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli’ye teşekkür ediyorum.
Bize sahip çıkarak ezmeye çalışanlara kalkan olan Avukat Mustafa Özkan’a, Kadir Ateş’e Dr. Abdullah Özel’e, Dr. Semih Öz’e teşekkür ediyorum.
MY Kolej Eskişehir Kurucu Başkanı Süleyman Reyhan’a ve MY Kolej’e teşekkür ediyorum.
İsimlerini unuttuğum veya yazamadığım başarımız için dua eden cümle dostlarıma teşekkür ediyorum.
Şerefle 6 yıl içlerinde bulunduğum ve çalıştığım Eskişehir’imizin yerel basınına ve medyasına, Rahmetli Ünsal Dalgın ve İsmail Alkılıçgil başta olmak üzere Suat Topateş’e, Muharrem Esen’e, Ertuğrul Yılmaz’a, Kemal Atlan’a, Erhan Ünal’a, Erkan Midilli’ye, Murat Dağtekin’e, Aytaç Ersoy’a, Ali İhsan Sarıçoban’a, Salih Doğan Pinçe’ye, Behçet Albayrak’a, Engin Bayrı’ya, Rıdvan Uysal’a hülasa ben de emeği olan tüm basın ve medya çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Beni sizlerle buluşturan Veysel Demiral’a ve Demiral ailesine teşekkür ediyorum.
ÖZEL TEŞEKKÜR;
Engeller aşılmak içindir, her bir engel karşımıza gelebilecek diğer bir engeli görmemizi sağlar. Bu nedenle beni engellerle güçlendiren düşmanlarıma ve bu düşmanları bana musallat ederek yanlış insanları ve insanların ne kadar iğrenç olabileceklerini gösteren Allah’ıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Vesselam.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sait Gürer dedi ki:

    Başarıların daim olsun kardeşim

YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: