BOZBAL”GÜNYÜZÜ’NDE AKPARTİ CHP İŞBİRLİĞİ YAPILDI MI?

Büyük Birlik Partisi Eskişehir İl Başkanı Şaban Bozbal,Yerel seçimlerde Günyüzü ilçemizde Ak Parti ile Chp nin işbirliği yapıp yapmadığını sosyal medya hesabında dolaşan haberin aslını  sordu.Bozbal sorularına yanıt istediği açıklamada:
“İşbirliği yapıldı ise Ak Parti Günyüzü ve Büyükşehir meclis üyesinin Chp ye gecmesi  partili arkadaşlar tarafından çokta yadırganmamalı. Yapılmadıysa Günyüzü’lüler Dernek başkanı ve Ak Parti ilçe yöneticisinin kardeşinin seçim sonrasında sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşıma bir yalanlama veya itiraz yapıldımı. Yapıldıysa nerede?Bakın ne yazmış.
‘Seçimde Günyüzü nde ilçe Belediye seçimlerinde Chp seçmeninin Ak Parti’ye Büyükşehir Belediye de de Ak Parti Chp ye oy vermesi yönlendirme yapılmış.’ Yapıldı mı?
Ak Partili şahsın ağabeyinin açıklamalarına göre buna, Ak Parti il başkanı, ilçe koordinatörü ile yöneticileri ve belediye başkanı bir açıklama yapar diye düşünüyoruz.
Partimiz,53 oy daha alsa kazanacağı seçimi bu nedenle mi kaybetti? Cumhur ittifakı adayına oy bundan mı az çıktı. İlçeler de Ak Parti ve Cumhur ittifakı Büyükşehir adayımıza beklenen oyun çıkmaması Millet ittifakı adayına beklenenden daha fazla oy çıkması nasıl izah edilecek?
Ayrıca iddia ettikleri gibi Günyüzü ilçe belediye başkanı ilçeye hizmet getiriyorsa,Ak Partili Büyükşehir ve Günyüzü meclis üyesi neden hizmet gelecek diye CHP ye gectim diyor ve geciyor. Buna da bir açıklama bekliyoruz.
Günyüzü’ne hizmeti sadece Büyük Birlik Partisi öncülüğündeki birliktelik getirebilir.” dedi.

0 0 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  ESKİŞEHİR BİZİM İÇİN ÖZEL

  Hızlı Yorum Yap

  0 0 0 0 0 0
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  366.208

  VAKA

  317.519

  İYİLEŞME

  9.950

  ÖLÜM

  48.689

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  43.907.193

  VAKA

  29.731.128

  İYİLEŞME

  1.166.240

  ÖLÜM

  14.176.065

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri
  Haberci26.com |'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  Haberci26.com |'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470
  %d blogcu bunu beğendi: