KILIÇDAROĞLU MİHALGAZİLİLERİ AĞIRLADI

Mihalgazililer, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’nün eşlik ettiği Mihalgazililer, CHP grup toplantısını izledikten sonra Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na konuk oldu.

CHP Mihalgazi İlçe Başkanı Hasan Ünal ve beraberindeki heyeti ağırlayan Kılıçdaroğlu “ Mihalgazi ülkemizin tarım üretimi anlamında değerli noktalarında biri. Özellikle seracılık alanında üretim yapılan ilçemizde üreticinin yaşadığı sorunları biliyoruz. Artan girdi maliyetleri, ödenmeyen tarım destekleri başta olmak üzere çiftçimiz büyük sorunlar ile baş etmeye çalışıyor. Planlı bir kırsal kalkınma modeli ile çiftçimizin ürünü değerlenirken güven içinde üretim devam etmeli. Bu kırsal kalkınma modelini, yerel yönetimlerimizin projeleri ile oluşturuyoruz. Yerelde oluşturduğumuz üretici ve belediye işbirliğini genişleterek dışa bağımlı tarım ve hayvancılık anlayışından hep birlikte kurtulacağız.” dedi.

“Mihalgazili hemşerilerimize değerli ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız Hasan Ünal ve hemşerilerimizle olan dayanışmamız bizim için çok değerli.” diyen CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vurguladığı gibi Mihalgazili üreticilerimizin sorunlarının çözümü adına üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bu karelerle suç işliyor olabilirsiniz #haber #sondakika #eskişehir

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
351.413

VAKA

306.939

İYİLEŞME

9.445

ÖLÜM

44.474

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
40.711.175

VAKA

27.847.006

İYİLEŞME

1.123.824

ÖLÜM

12.864.169

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri
Haberci26.com |'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haberci26.com |'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470
%d blogcu bunu beğendi: