Reklam
Eskişehir'de Haberin Nabzı Haberci26.com -
$ DOLAR → Alış: 5,47 / Satış: 5,50
€ EURO → Alış: 6,15 / Satış: 6,18

EL ATAN YOK MU?

Göksel DEMİRAL
Göksel DEMİRAL
  • 20.10.2018
  • 398 kez okundu

Tarihinin en zor zamanlarını geçiren Eskişehirspor’da işler hiç de iyi gitmiyor. Yönetim sürekli bir araya gelerek bir çıkış yolu aramaya çalışıyor. Başkan Halil Ünal ve ekibi görevi bırakmayı düşünse de hayatım dediği Eskişehirspor’u kaderine terk etmemek adına devre arasına kadar yola devam edeceğini açıkladı.
Şehrin markası olan Eskişehirspor’u ayakta tutabilmek adına Başkan Halil Ünal başta olmak üzere, takımlarının var olması adına taraftar birlikleri de ellerini taşın altına koyarak kötü dönemde yapabilecekleri destekleri sonuna kadar sürdürmeye çalışıyor. Belli kişilerin uğraşlarıyla yaşam mücadelesi veren Eskişehirspor’a kimse el uzatmıyor.
Sezon öncesi yapılan kongre salonunda herkes Eskişehirspor sevdalısıyız, bizler desteğe hazırız. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız diyerek Halil Ünal’a destek olmak adına sözler verilmişti. Ancak söylenen sözlerin hepsi hava da kaldı. Kimse Eskişehirspor’a yardım elini uzatmadı. Geçmişte yapılan yönetimsel hataların kurbanı olan Es Es’in dar günün de kapısını çalan da olmadı.
Geçmişin izleriyle destekten kaçınanlar Kırmızı Siyahlıların bu duruma düşmelerine de göz yumdular. Belediyeler kapılarını kapatmış, milletvekilleri Eskişehir’i unutmuş, iktidarla muhalefetin çekişmesi Es Es’e de zarar verir hale geldiği dönemde, en güzel cevabı ise taraftarlar geçtiğimiz hafta “BenimOyumEskişehirspor’a” adı altında verdiler.
Kapanma noktasına kadar gelen Eskişehirspor gençleriyle mücadelesini sürdürürken, yönetim ise devre arasında transfer tahtasını açmak ve beklenen güzel günlerin kapısını açmak için çaba sarf ediyor. Artık bu takımın yaşadığı yalnızlığı gören belediler, siyasiler, iş adamları da elini taşın altına koysa da efsane yeniden eski günlerine dönse.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ