Dalgıç ile iletişimi öğrendiler

Ağırladığı binlerce turistin yanı sıra çocuklara yönelik eğitim çalışmalarına da devam eden ETİ Sualtı Dünyası, son olarak minik misafirlerini ağırladı.  Adnan Menderes Anaokulu’ndan gelen öğrencilere ‘Dalgıçlarla İletişim’ ve ‘Balık Besleme’ eğitimleri verildi.

Açtığı merkezler ile turizme büyük katkı sunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ayrıca bu merkezlerin her birini eğitim yuvası olarak kullanıyor. Özellikle çocuklara ve gençlere yönelik düzenlenen atölyelerde binlerce öğrenci ağırlanıyor. Son olarak Adnan Menderes Anaokulu’ndan gelen öğrenciler su ürünleri mühendisi eşliğinde gerçekleştirilen eğitime katıldılar. Önce dalgıçların kullandıkları araçlar ve giysileri hakkında bilgi alan beş yaşındaki minikler öğrendikleri konularda sorulan sorulara büyük bir başarıyla yanıt verdiler. Dalgıcın akvaryumda belirmesiyle heyecanlanan çocuklar verilen bilgiler eşliğinde dalgıçla iletişim kurdular. Eğitim sırasında oldukça eğlenen çocuklar Eskişehir Hayvanat Bahçesi dalgıcını öğrendikleri işaretlerle uğurladılar.

Dalgıç eğitimi sonrası balıkların nasıl beslendiğini gören minikler ETİ Sualtı Dünyası’ndan oldukça keyifli bir biçimde ayrılırken, Adnan Menderes Anaokulu yetkilileri Hayvanat Bahçesi yetkililerine misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür etti.

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Düşünce Okulu Büyümeye Devam Ediyor

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
211.981

VAKA

193.217

İYİLEŞME

5.344

ÖLÜM

18.764

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
12.683.874

VAKA

6.981.086

İYİLEŞME

564.485

ÖLÜM

5.702.788

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri
Haberci26.com |'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haberci26.com |'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470
%d blogcu bunu beğendi: