info @ haberci26.com

Bugün Kadınlar Günü,
AutoShow26 Women Nedir?
AutoShow 26 Women , AutoShow 26 otomobil sporları derneği bünyesinde kurulan Sadece Bayan Üyelerimize özel derneğimizin bayan otomobil tutkunlarının grubudur.


Türkiyede bir ilk olan bayan otomobil tutkunu üyelerimiz, Autoshow 26 nın bir çok etkinliğinde aktif görev alarak büyük özveri ve fedakarlık örneği göstermişlerdir. Toplumun Her kesiminde olduğu gibi kadınlarımıza sonsuz desteğimiz ve güvenimiz var.
Otomobil sektörünün erkek egemen yapısına inat bayan üyerimize kurulan Auto show 26 womena özel pankart ve amblem yaptırarak bir çok özel etkinlik ve haberde yer almasını sağlamayı başardık. Bugün dünya kadınlar günü,dünya kadının emeğiyle dahada güzelleşir, Auto show 26 otomobil sporları derneğide bayanların destek ve inancıyla dahada güzel renkli olmaya devam edecektir.
Yollarda caddelerde bayan şöförlerin yaşadığı hertürlü zorluk sıkıntı ve problemlere AutoShow26 Women ile çözüm üretmeye birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.


Kadının toplumdaki yeri, görevi bayanlara sorumluluk ve fırsat verildiğinde bayanların neler yapabileceğinin en güzel örneğidir, Autoshow 26 women.