Künye

Sahibi:

 

 

Genel Yayın Danışmanı:

 

 

 


Yazar Kadromuz

 

 

 

 


Muhabir :

 

 

 

 

 

 


Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 


© Copyrigth 2017 www.haberci26.com Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.haberci26.com'a aittir. www.haberci26.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.haberci26.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantılı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.haberci26.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 


YASAL UYARILAR

www.haberci26.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.haberci26.com, site dışına verilen ve farklı sitelere yönlendirilen linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.haberci26.com sitesinde yer alan bilgiler ve içerikler bir takım yanlışlıklar ve yazım hataları içerebilir.

www.haberci26.com ‘da yayımlanan bilgi ve içeriklere kaynak belirtilmeksizin yer verilmemektedir. Kaynaktan alıntılanan verilerin doğru veya tam olduğunu veya herhangi bir açıklama ya da bilginin güvenilirliğini www.haberci26.com hiçbir surette garanti etmemektedir.

Bu sitede yayınlanan makaleler sadece bilgilendirme, reklam ve haber amacı ile sunulmakta olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer konularda tavsiye verme niteliği taşımamaktadır.

www.haberci26.com’da bazı dış kaynak haberler yazılım yardımıyla (RSS vb) tamamen otomatik olarak elde edilir ve sitede yayımlanır.  www.haberci26.com, sistemine kayıtlı internet haber sitelerinden sunulan içerikte düzenleme yapmaz, haber ve yorumları kaynağını göstererek sadece aynen yayımlar. Bu sebepten dolayı www.haberci26.com, haber ve yorumlar üzerinde herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Haber ve yorumlarla ilgili sorumluluk tümüyle haber kaynaklarına ve yorumcuya aittir.

www.haberci26.com‘da şahsınızı veya kurumunuzu mağdur ettiğini düşündüğünüz bir haber ya da yorum varsa, düzeltilmesi veya yayından kaldırılması için info@haberci26.com adresine elektronik posta ile talebinizi göndermeniz durumunda ilgili birimler size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

 

 

 

 

 

yazılım: habersistemim