U-16 Türkiye Şampiyonası grup eleme maçlarında mücadele edecek olan Eskişehir U-16 Ligi Şampiyonu Sağlıkspor’lu futbolcular İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge’yi kazandıkları kupayla ziyaret ettiler.   

              Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Sağlıksporlu U16 yaş gurubu futbolcularla buluşmasında kötü alışkanlıklardan uzak durulması konusunda uyarılarda da bulunarak, zararlı alışkanlıkların insan sağlığı üzerindeki olumsuzluklar yaşam kalitenizi ve başarılarınızı engelleyecektir, dedi. Futbol daki başarılarının Eğitim –Öğretim hayatlarında da olması durumunda daha da anlam kazanacağına değinerek sizlerden okullarınızda da en başarılı öğrenciler olmanızı bekliyorum ifadelerini kullandı.  Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; verilen sağlık hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerini de önem verdiklerini belirterek; Şampiyon gençlerimizi başarılarından dolayı gönülden tebrik ediyorum, katılacakları Türkiye şampiyonasında şehrimizi ve sağlık camiamızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inancım tam, diyerek başarılar diledi.

Sağlıkspor U-16 futbol takımı oyuncularının  Bilge’yle buluşması anısına Kulüp Başkanı İsa Melih Batur Sağlık Müdürü  Bilge’nin isminin yazılı olduğu formayı hediye ederek Sağlıkspor ‘a verdikleri destek için teşekkür etti.