Türkiye’de perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek AVM, Eskişehir’de birçok filmin galalarına ev sahipliği yaptı. Son günlerde adından söz ettiren ‘GüldüyGüldüy Show Çocuk’ ekibinin başrollerinde olduğu ‘Bizim Köyün Şarkısı’ filmininEskişehir galası Özdilek Cinetime Sineması’nda gerçekleşecek.

 

8 Nisan Pazar günü saat 15.00’da gerçekleşecek olan Bizim Köyün Şarkısıfilminingalasında filmin başrol çocuk oyuncuları sinemaseverlerle buluşacak. Oyuncularla sinemaseverlerle söyleyişi yapacaklar ve oyuncuların izleyenlere bir sürprizi olacak. Heyecanla beklenen galaya tüm Eskişehirliler ücretsiz olarak katılabilirler.

 

Bizim Köyün Şarkısı Filminin Konusu

 

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Babasının kararı karşısında yıkılan Çınar ne kadar karşı çıksa da babasını ikna edemez ve ailece köye döneler. Zeki kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar yeni arkadaşlar edinmiştir. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde anlayan Çınar hayallerine kavuşabilecek midir?